מצא רשימות בחינם

שלום אורח
התחבר
הירשם


מצא אותנו בפייסבוק
 

סרטים ישראליים מומלצים - רשימת חובה

בגובה העיניים לקט קטעים שנבחרו במיוחד לנושא הזכות לכבוד והחובה לכבד

רשומה זו הינה חלק מהרשימה: סרטים ישראליים מומלצים - רשימת חובהבחירתך: בגובה העיניים: - לקט קטעים שנבחרו במיוחד לנושא: "הזכות לכבוד והחובה לכבד"
סרטים ישראליים מובילים סיווג הסרט תיאור קצר של הסרט
בגובה העיניים: - לקט קטעים שנבחרו במיוחד לנושא: "הזכות לכבוד והחובה לכבד" אלימות ומניעתה , דתיים חילונים , עזרה לזולת , ציות לחוק , קבלת השונה , תקשורת בין אישית קטעים העוסקים בתקשורת והידברות,קבלת השונה,עזרה לזולת,ציות לחוק,מניעת אלימות ועוד. המשדרים מוצגים בצורה מרתקת ומהווים בסיס לדיון,שיחה ופעילויות בכתה"דובי אח שלך(השמן), דנמרק(דתיים-חילונים ועוד.

הקודם: בבית של פיסטוק:- תעופה

הבא: בהוקרה

 

רשימות מקושרות  רשימות מקושרותלא נמצאו תוצאות

 

רשימות בקטגוריות דומות 


 • אבירם ה.

  סרטי אמיטאב באצ'אן - 1969 ועד היום

  מעל ל-40 שנה של סרטים נפלאים. הרשימה האוטוביוגרפית הזאת מכילה את כל הסרטים של הכוכב, עם פרטים כגון במאי הסרט, אורך הסרט, אזכור על זכיות בפרסים של הסרט. הסרטים מסודרים עפ"י סדר כרונולוגי. אם אתם אוהבים אותו כמוני, אני בטוח שתדפיסו את הרשימה הזאת ותאתגרו את הזכרון שלכם. תהנו.

  מאת: אבירם ה. >>  אומנות ובידור  29/10/2013  לצפייה לצפייה  


 

רשימות נוספות מאותו המחבר 


 • משה מלאכי

  רשימת היסודות הכימיים - הטבלה המחזורית בעברית

  כימיה זה לא פשוט, אבל אל חשש! רשימה מקיפה של היסודות המרכיבים את הטבלה המחזורית של היסודות. טבלת מנדלייב המלאה כולל יסודות כימיים מתכתיים ואל מתכתיים. כל מה שרציתם לדעת על היסודות - סמלים כימיים, שנת גילוי, מוליכות חשמלית (או לא) וצבע...הכל במקום אחד בקובץ נגיש ונוח. תהנו :)

  מאת: משה מלאכי >>  אחר  21/11/2012  לצפייה לצפייה