מצא רשימות בחינם

שלום אורח
התחבר
הירשם


מצא אותנו בפייסבוק
סרטים ישראליים מומלצים - רשימת חובה


רשימת סרטים מומלצים ישראליים כולל סרטי ילדים, סרטים חדשים, וסרטי חובה בכל ספריה ביתית. כולל סרטים כמו אסקימו לימון, אלכס חולה ואהבה ויצירות מופת נוספות. כולל תיאור מפורט על כל סרט וחלוקה לקטגוריות. רשימה חובה!


סרטים ישראליים מובילים סיווג הסרט תיאור קצר של הסרט
אנחנו שנינו מאותו העם דברי הימים , זהות יהודית , יהדות ארה"ב , תולדות עם ישראל בני נוער יהודים מלוס אנג'לס בילו יום שלם ביחד תוך בירור שאלות הנוגעות לחייהם כבני נוער יהודים בארה"ב לבירור הזהות היהודית שלהם.
אני והחברה גיל ההתבגרות , סרט קולנוע סיפורם של ארבעה נערים על סף ההתבגרת, היוצאים למסע רגלי בן יומיים בחיק הטבע ובעי היער, בחיפוש אחר גוויית נער שנדרס תחת גלגלי הרכבת. סרט נפלא המתפרק בערגה של זכרון יקר של חבורות אבודה אותו מספר ילד בן 12
אני טארנה בת 15 חינוך מיני , מעמד האשה , סוציולוגיה , סרט קולנוע ילדה בת 15 תלמידה מצטיינת עובדת לפרנסתה ומטפלת בסבתה הזקנה.מתהאבת בבחור נכנסת להריון. אבי התינוק נסע לגרמניה טראנה מחליטה ללדת. דרך הסיפור המרגש,מאפשר הסרט הצצה מרתקת אל החברה אירנית,מנהגיה ובעיקר יחסה השמרני של הרפובליקה האיסלמית לנשים
ארבע חתונות ולויה אחת סרט קולנוע בטוח שמצא אהבת אמת כשהוא פוגש בקארי האמריקאית (אנדי מק'דאול) אך מחכה לו הפתעה. הסרט מתרכז בצ'ארלס וחבריו ובארבע חתונות ולוויה אחת בהם הם נוכחים. באטקינסון (ג'וני אינגליש).
בבית של פיסטוק:- תעופה בבית של פיסטוק , ציפורים נודדות , תעופה בבית של פיסטוק ציפורים נודדות תעופה
בגובה העיניים: - לקט קטעים שנבחרו במיוחד לנושא: "הזכות לכבוד והחובה לכבד" אלימות ומניעתה , דתיים חילונים , עזרה לזולת , ציות לחוק , קבלת השונה , תקשורת בין אישית קטעים העוסקים בתקשורת והידברות,קבלת השונה,עזרה לזולת,ציות לחוק,מניעת אלימות ועוד. המשדרים מוצגים בצורה מרתקת ומהווים בסיס לדיון,שיחה ופעילויות בכתה"דובי אח שלך(השמן), דנמרק(דתיים-חילונים ועוד.
בהוקרה   בהקרה
בחומש קרוב לשמים סרט קולנוע סרט אישי על החיים של זוג צעיר בישוב מבודד על הר בצפון השומרון בתקופה בה החיים ביש"ע הם מבחן על הישרדות
בחירות   לבחור מה לעשות בחיים
בילי אליוט DVD , סרט קולנוע , קבלת החלטות , שוויון בין המינים בילי אליוט נער בן 11 שהולך לחוג איגרוף כמו מרבית בני גילו מהעירה הנחשלת.אלא שבילי מסרב להתכונן לגורלו הבלתי נמנע כמאצ'ו מחוספס ונדלק דוקא על החוג לבלט,על טהרת הבנות,נוטש את כפפות האיגרוף ומתגנב לכיתה הלומדת בלט. המורה מיג מגלה את הפוטנציאל הטמון בו
בית נאות-בית אבות;שיר שלום;מסע אל השלום;המחשבות שלנו;מפלצות שחייבים לנקות;זו לא הלשנהזו הצלה;יומן אלקטרוני;לא לסמים דיתראו מי מפח;כולם ילדי;התחלה תקשורת וקולנוע סינמה כבוד-לקט סרטי תלמידים בנושאי חברה בית נאות-בית אבות,שיר שלום,מסע אל השלום,המחשבות שלנו,מפלצות שחייבים לנקות,זו לא הלשנה,זו הצלה.יומן אלקטרוני. לא לסמים,די,תראו מי מפחד,כולם ילדי,התחלה חדשה,הכבש הששה עשר,כולם כועסים,אבל
בית שאן סרט מלחמה מוטיבציה , סרט ישראלי , סרט קולנוע מלחמת עניים בעשירים על כר הדשא. קבוצת הכדורגל של העיירה בית שאן נלחמת על חייה בליגה הלאומית. הקרב על הכדור הופך למלחמת מעמדות. בית שאן נגד תל אביב, נגד חיפה, נגד שאר העולם. מאחורי שחקני הקבוצה עומדים כל אנשי העיירה. מלחמה עם סוף טוב !
בלוז לחופש הגדול חופש , סרט ישראלי , סרט קולנוע קיץ אחרון של שמש, ים, אהבות וחופש גדול ובלתי נשכח טרם הגיוס לצה"ל. על רקע מלחמת ששת הימים מתקוממת כיתת שמיניסטים ומעלה מופע מחאה חריף בהשראת תנועות ההיפיז האמריקאית.
בן לוקח בת הסתגלות , חברות , סרט קולנוע , קיבוץ בן לוקח בת; איה ילדה מתל-אביב, שהוריה נחפזו לשליחות צדקה במזרח אסיה והפקידו אותה כפליטה עירונית בקיבוץ. איה מוצאת שהקיבוץ גדוש באנשים רעים שעסוקים בחינוכם של אחרים אך לא בודקים את עצמם. היא מתחרה על אהבתה לגיורא, שעל תשומת ליבו נלחמות עוד כמה מהבנות.
בעל זבוב לחץ חברתי , מנהיגות , סרט קולנוע מטוס מתרסק בים ו-25 ילדים ניצלים ומגיעים לאי נטוש, שנים מהם מארגנים את הילדים למציאת מזון ומקלט ולשמירת סדר וחוקים של הציויליזציה, שנים מהם פורשים ויוצרים כנופיה מתחרה. גן העדן הופך לזירת מאבקי כח אלימים כשהמטרה הישרדות וגילוי מנהיגות.
בקר טוב ישראל א'   סרט דקונמנטרי על חמישה נערים: בן עיירת פיתוח, צפון תל-אביבי, דתי מכפר חב"ד, קיבוצניק ובן כפר ערבי. בוקר יום חול בשעה ההומה ביותר בחייהם. ישראל 1986-תמונת מצב בקטן. הסרט זכה בפרס דלתא פילם.
בקר טוב ישראל ב'   הסרט בוחן ברגישות מה השתנה בהם במהלך 10 השנים. סרט דקונמנטרי על חמישה נערים: בן עיירת פיתוח, צפון תא אביבי, דתי מכפר חב"ד, קיבוצניק ובן כפר ערבי. בוקר יום חול בשעה ההומה ביותר בחייהם. ישראל 1986-תמונת מצב בקטן. הסרט זכה בפרס דלתא פילם.
ברונו דימוי עצמי , סרט קולנוע ברונו בן ה-8 לא תלמיד פופולרי. כל הילדים מציקים לו, במיוחד בגלל שהוא אוהב שמלות.ניגש לבחינת איות וזוכה במקום ראשון,ננזף קשות ונשלח הביתה.אמו עבת הבשר לוקה בהתקף לב ואביו,שוטר קשוח לא יכול לטפל בו.נאלץ לגור עם סבתו המרירה,המחליטה לעזור לו להיות עצמו.
בת הים הקטנה , אנימציה , סרט קולנוע בת ים אריאל מתאהבת בנסיך אנושי יפה תואר ונכספת לעלות על פני היבשה.בעזרת חבריה היא מנסה לשבות את לב אהובה
גב' דאוטפייר הומור , התחפשות , סרט קולנוע , פורים , שוויון בין המינים גברת דאוטפייר- סרט קומדיה על אב לילדים שהורחק מהם ע"י אשתו, אך לא ויתר, התחפש לאומנת ובא לשמור על ילדיו שלו, מצחיק עם רובין ויליאמס. (סרט קולנוע)

<< הקודם  << 1  << 2 >> 3  >> 4  >> הבא >>


 

רשימות מקושרות  רשימות מקושרותלא נמצאו תוצאות

 

רשימות בקטגוריות דומות 


 • אבירם ה.

  סרטי אמיטאב באצ'אן - 1969 ועד היום

  מעל ל-40 שנה של סרטים נפלאים. הרשימה האוטוביוגרפית הזאת מכילה את כל הסרטים של הכוכב, עם פרטים כגון במאי הסרט, אורך הסרט, אזכור על זכיות בפרסים של הסרט. הסרטים מסודרים עפ"י סדר כרונולוגי. אם אתם אוהבים אותו כמוני, אני בטוח שתדפיסו את הרשימה הזאת ותאתגרו את הזכרון שלכם. תהנו.

  מאת: אבירם ה. >>  אומנות ובידור  29/10/2013  לצפייה לצפייה  


 

רשימות נוספות מאותו המחבר 


 • משה מלאכי

  רשימת היסודות הכימיים - הטבלה המחזורית בעברית

  כימיה זה לא פשוט, אבל אל חשש! רשימה מקיפה של היסודות המרכיבים את הטבלה המחזורית של היסודות. טבלת מנדלייב המלאה כולל יסודות כימיים מתכתיים ואל מתכתיים. כל מה שרציתם לדעת על היסודות - סמלים כימיים, שנת גילוי, מוליכות חשמלית (או לא) וצבע...הכל במקום אחד בקובץ נגיש ונוח. תהנו :)

  מאת: משה מלאכי >>  אחר  21/11/2012  לצפייה לצפייה