מצא רשימות בחינם

שלום אורח
התחבר
הירשם


מצא אותנו בפייסבוק
סרטים ישראליים מומלצים - רשימת חובה


רשימת סרטים מומלצים ישראליים כולל סרטי ילדים, סרטים חדשים, וסרטי חובה בכל ספריה ביתית. כולל סרטים כמו אסקימו לימון, אלכס חולה ואהבה ויצירות מופת נוספות. כולל תיאור מפורט על כל סרט וחלוקה לקטגוריות. רשימה חובה!


סרטים ישראליים מובילים סיווג הסרט תיאור קצר של הסרט
הדרך הביתה כבוד המורה , סין , סרט קולנוע הדרך הביתה; כשקבל ישנהג הודעה על מות אביו הגיע לכפרו בחזרה אביו היה מורה הכפר ומיסד ביה"ס הראשון. הבן נשאר ללמד בכפר וקיבל תרומות לבנית ביה"ס חדש
ההימליה+המאמין שואה וגבורה ההימליה+המאמין
החשוד המידי סרט קולנוע לאחר גניבת משאית עמוסה בנשק, עוצרת המשטרה מספר חשודים בעלי עבר פלילי מפואר: את פרטי המקרה מספר לחוקר המשטרה, בעל חסינות משפטית. הם מבצעים פשע בעקבות הפשע המוצלח, משכנעת החבורה את דין קיטון - פושע לשעבר, המנסה לחזור למוטב - לבצע איתם פשע נוסף.
היפה והחיה;עליסה בארץ הפלאות סרט מצוייר היפה והחיה;עליסה בארץ הפלאות
היפיפיה הנרדמת צוותא הצבת מטרות לאור האבחון הדינמי ותכנון עבודה אינ'ד בעקבות תמונת הקריאה (מקרה טלי) גב' חנה מנדלסון
הכוכבים של שלומי סרט ישראלי , סרט קולנוע שלומי דואג לכולם. הוא מאכיל את סבא שלו, רוחץ אותו ומקשיב לזכרונותיו הבדויים ממלחמת העולם השניה. הוא מזכיר לאחיו הגדול לקחת את התרופות בזמן, הוא מרגיע את אמו העצבנית ומתווך בינה ובין אביו ההיפוכונדר שסולק מהבית לאחר שבגד בה. הוא מטפל בתאומים של אחותו הגדול
הכל אודות חווה סרט קולנוע מעריצה צעירה מתגלגלת אל סף דלתה של שחקנית מזדקנת, ולאט אך ביסודיות חותרת לקחת את מקומה ולרשת את חייה, כולל התהילה. ג’וזף ל. מנקייביץ’ משרטט פורטרט אכזרי ומצחיק של עולם התיאטרון, באחד הסרטים המצוטטים ביותר בתולדות הקולנוע.
הכל פתוח: - בחינות; תרבות לבוש בחינות , תרבות לבוש הכל פתוח;בחינות;תרבות לבוש
הכל פתוח: - גרפיטי; פערים בחינוך גרפיטי , חינוך גרפיטי;פערים בחינוך
הכל פתוח: - מוזיקה ואלימות; נוער בעידן האיידס איידס , אלימות ומניעתה מוזיקה ואלימות;נוער בעידן האיידס
הכל פתוח: - מסיבות אסיד; נוער ופוליטיקה סמים ואלכהול , פוליטיקה הכל פתוח- מסיבות אסיד, נוער ופוליטיקה
הכל פתוח: - שוויון בין המינים; מדע בדיוני - הכל פתוח מדע בדיוני , שוויון בין המינים שוויון בין המינים;מדע בדיוני-הכל פתוח
הכל פתוח: - תרבות האינטרנט; נוער דתי נוער חילוני אינטרנט , דתיים חילונים , הכל פתוח הכל פתוח- 1.תרבות האינטרנט.2.נוער דתי נוער חילוני.
המאמן קרטר חינוך , ספורט , סרט קולנוע המאמן לא מוכן להמשיך לאמן את הקבוצה,הם חלשים בלימודים.הקהילה כולה שנלחמים להחזיר את השחקנים למגרש, קרטר חייב להתגבר על המכשולים של סביבתו ולהראות לחבורת הצעירים עתיד אחר שנמצא מעבר לסמים, אלימות ואפילו כדורסל
המופע של טרומן חינוך חברתי , סרט קולנוע , תקשורת וקולנוע לטרומן יש הרגשה בלתי פוסקת שמישהו מתבונן בו-והוא צודק;בכל שניה מחייו,מהרגע בו נולד לפני 30שנה,טרומן הוא הכוכב הלא מודע של אופרת הסבון הפופולרית ביותר בטלוויזיה.העיירה שגר בה היא למעשה אולפן צילומים וחבריו ומשפחתו שחקנים וניצבים.הוא מחליט לעשות מעשה.
המכורים לזהב זהב , סרט קולנוע המכורים לזהב" הוא מערבון קומי מחוספס המלווה במוזיקה הקלאסית של לרנר ולואי.
המכתב האבוד סרט קולנוע , תקשורת המכתב לא הגיע ליעדו אך הגיע לאדם בשם פרנק המכתב מיועד לכוכב ידוע נשלח ע"י ילדה שימיה ספורים. פרנק מתחזה לזמן ומנהל עם הילדה רומן בהתכתבות. תוך כדי כך לומד לאברטו על עולם של ילדים ומגלה מחדש את משפחתו הוא.
המלך האחרון של סקוטלנד סרט קולנוע סיפורו המדהים של אמין דרך עיניו של סקוטי צעיר שמגיע להיות רופאו האישי של המנהיג.מפותה ע"י הכריזמה ומסונוור מאורח חייו של השליט. החיים היפים של הסקוטי הופכים לסיוט מתמשך של בגידה וטירוף מהם אין דרך להמלט.
המנגליסטים סרט ישראלי , סרט קולנוע "המנגליסטים" מספר את סיפורה של משפחה ישראלית ממוצא עיראקי שאינה מצליחה להכות שורש אמיתי בישראל.
המסכה(שר) חברות , סרט קולנוע , קבלת השונה מסכה- סרט קולנוע בכיכובה של שר, המספר על שר כאמא לילד עם פרצוף יוצא דופן (מכוער היותר) דרכי התמודדות שלו ושל אמו. סרט יפה ומרגש

<< הקודם  << 2  << 3  << 4 >> 5  >> 6  >> הבא >>


 

רשימות מקושרות  רשימות מקושרותלא נמצאו תוצאות

 

רשימות בקטגוריות דומות 


 • אבירם ה.

  סרטי אמיטאב באצ'אן - 1969 ועד היום

  מעל ל-40 שנה של סרטים נפלאים. הרשימה האוטוביוגרפית הזאת מכילה את כל הסרטים של הכוכב, עם פרטים כגון במאי הסרט, אורך הסרט, אזכור על זכיות בפרסים של הסרט. הסרטים מסודרים עפ"י סדר כרונולוגי. אם אתם אוהבים אותו כמוני, אני בטוח שתדפיסו את הרשימה הזאת ותאתגרו את הזכרון שלכם. תהנו.

  מאת: אבירם ה. >>  אומנות ובידור  29/10/2013  לצפייה לצפייה  


 

רשימות נוספות מאותו המחבר 


 • משה מלאכי

  רשימת היסודות הכימיים - הטבלה המחזורית בעברית

  כימיה זה לא פשוט, אבל אל חשש! רשימה מקיפה של היסודות המרכיבים את הטבלה המחזורית של היסודות. טבלת מנדלייב המלאה כולל יסודות כימיים מתכתיים ואל מתכתיים. כל מה שרציתם לדעת על היסודות - סמלים כימיים, שנת גילוי, מוליכות חשמלית (או לא) וצבע...הכל במקום אחד בקובץ נגיש ונוח. תהנו :)

  מאת: משה מלאכי >>  אחר  21/11/2012  לצפייה לצפייה