חנות סלולר

איזה פלאפון יותר טוב אייפון או גלקסי וכל המידע שאתם צריכים בכדי להחליט בעצמכם

איזה פלאפון יותר טוב אייפון או גלקסי Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

האייפון והגלקסי הם שני הסמארטפונים הפופולריים ביותר בשוק. האייפון יקר יותר מגלקסי, אבל יש לו מצלמה וחיי סוללה טובים יותר. לאייפון אין תכונות רבות כמו לגלקסי, אבל הוא אמין יותר ומציע חווית משתמש טובה יותר.

לכן במאמר זה נדון איזה פלאפון יותר טוב אייפון או גלקסי.

איזה פלאפון יותר טוב אייפון או גלקסי

זו שאלה שקשה לענות עליה מכיוון שהאייפון והגלקסי הם שניהם מכשירים מתקדמים עם הרבה תכונות. עם זאת, הם לא שני הטלפונים היחידים שאנשים משתמשים בהם. יש הרבה אפשרויות אחרות בחוץ.

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת הטלפון הבא שלכם. לדוגמה, אם אתם רוצים לצלם תמונות או להקליט סרטונים, ייתכן שתרצה לבחור בטלפון עם מסך גדול ומצלמה באיכות טובה. כדאי גם לשקול איזו מערכת הפעלה אתם מעדיפים ואיזה סוג תוכנת אבטחה מותקנת במכשיר שלכם.

ההבדלים ביניהם

אייפון וגלקסי הם שניים מהטלפונים הפופולריים ביותר בשוק. לשניהם חוזקות וחולשות שונות.

  • אייפון - אייפון הוא סמארטפון המיוצר על ידי Apple Inc. הוא הטלפון הנמכר ביותר בעולם עם יותר מ-300 מיליון יחידות שנמכרו מאז השקתו ב-2007.
  • גלקסי - גלקסי הוא מותג של Samsung Electronics המשווק טלפונים חכמים, טאבלטים, מכשירים לבישים, שעונים חכמים, טלוויזיות, נגני מדיה דיגיטלית, מכשירי חשמל ביתיים, מכשירי מחשוב וכן שירותי טלקומוניקציה ברחבי העולם.

לאייפון יש מצלמה טובה יותר עם ביצועים טובים יותר בתאורה נמוכה ומהירות פוקוס אוטומטי מהירה יותר בעוד לגלקסי יש מסך גדול יותר וחיי סוללה טובים יותר.

תפריט נגישות אתר