אסתטיקה רפואית

מה אסור אחרי הזרקת חומצה היאלורונית - כל הידע הנדרש בנושא

מה אסור אחרי הזרקת חומצה היאלורונית Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

חומצה היאלורונית היא חומר טבעי בגוף. זהו מרכיב חיוני של המטריצה החוץ-תאית ועוזר לשמור על העור אלסטי ולחות.

השימוש הנפוץ ביותר להזרקת חומצה היאלורונית הוא להפחית קמטים וקפלים על ידי שמנמנות העור.

ישנן תופעות לוואי אפשריות רבות מטיפול זה, אך הן בדרך כלל קלות וזמניות.

אחת מתופעות הלוואי הנפוצות ביותר מהזרקת חומצה היאלורונית היא חבורות במקום ההזרקה, שבדרך כלל חולפות תוך שבוע-שבועיים. תופעות לוואי אפשריות אחרות כוללות אדמומיות, כאב, נפיחות, רגישות באתר ההזרקה, חום או צמרמורות, כאבי ראש, בחילות או הקאות, סחרחורת או ורטיגו.

חומצה היאלורונית היא חומר טבעי הקיים בבני אדם. זה יכול להימצא בעור, בעיניים ובמפרקים. יש לו את היכולת לשמור מים ולשמור על לחות רקמות.

הזרקת חומצה היאלורונית לעור היא הליך קוסמטי שניתן להשתמש בו כדי להפחית קמטים או להגביר את השפתיים. הזרקה זו יכולה להתבצע בבית עם ערכת מחטים או על ידי רופא מוסמך במרפאתו.

הזרקת חומצה היאלורונית אינה מומלצת לאנשים שעברו תגובה אלרגית אליה בעבר או אם יש להם זיהום פעיל באזור שבו הם מקבלים הזרקה.

אנשים לא צריכים לעסוק בפעילות מאומצת במשך כמה ימים לאחר קבלת זריקות אלה, ועליהם להימנע משימוש בקרמים או קרמים על הפנים שלהם במשך כמה שעות לאחר ההזרקה.

ממה צריך להיזהר אחרי שעושים חומצה היאלורונית

חומצה מסוג זה משמשת במוצרי טיפוח רבים, אך חשוב לדעת שהיא עלולה לגרום לתופעות לוואי מסוימות. הנפוצים ביותר הם גירוי בעור, אדמומיות ונפיחות. זה גם מגביר את הסיכון לכוויות שמש ועלול לגרום לבעיות עיניים.

חשוב לזכור שההשפעות של חומצה היאלורונית על העור שלכם יהיו תלויות בכמות שתזריקו ובתדירות.

חלק מהאנשים חווים עור יבש, יובש בעיניים, כאבים וגירודים כתוצאה משימוש בחומצה היאלורונית בעלת חוזק גבוה. זה יכול גם לגרום לאדמומיות או נפיחות באתר ההזרקה.

אנו מקווים שמאמר זה סיפק לכם את המידע הנחוץ בנושא מה אסור אחרי הזרקת חומצה היאלורונית.

תפריט נגישות אתר